5 kúskov, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku

5 kúskov, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku

Cez Vianočné sviatky máme dostatok času na upratanie našich skríň a šatníkov. Staré a obnosené veci poputujú do koša, niektoré zachovalé kúsky do kontajnera na oblečenie pre sociálne slabších a melancholické nemoderné oblečenie si uschováme pre krásne spomienky. Ako však doplniť poloprázdny šatník? 

Trendy mikina 

Vo vašej skrini rozhodne nesmie chýbať poriadna trendy mikina. Street style je vhodný pre každú ženu, či už má 15 alebo 45 rokov. Nezabúdajte, že momentálne najviac letia dlhé dámske mikiny, ktoré sa vďaka modernému strihu hodia k takmer každému casual outfitu na všedný deň.  

Zimná bunda 

Zima ešte poriadne nezačala a preto máte stále čas vybrať si peknú dámsku zimnú bundu. V našej ponuky nájdete zimné bundy aj do toho najchladnejšieho počasia, ktoré si však stále zachovávajú skvelý a moderný strih. Nechcete vyzerať ako snehuliak? Vyberte si novú bundičku! 

Elegantný svetrík 

Potrebujete na vianočnom večierku zažiariť a zároveň sa cítiť komfortne? Vyberte si elegantný svetrík z našej ponuky. Určite ho oceníte počas všetkých zimných mesiacov. Ak sa u vás v práci vyžaduje business dresscode, so svetríkom rozhodne nič nepokazíte. 

Vysoké čižmy 

Vysoké čižmy oceníte najmä počas tých dní, kedy sa brodíme cez nánosy roztopeného s ujazdeného snehu. Okrem toho vyzerajú naozaj elegantne a udržia vašu nohu v teple. V kombinácii s elegantným dlhým kabátom z našej ponuky budete vyzerať neodolateľne. 

Čiapka  

Čiapka môže tvoriť skutočne originálny až vtipný doplnok celého vášho outfitu. Vsadili ste na elegantný vzhľad, Vezmite si k tomu farebnú čiapku s vianočným motívom. Garantujeme vám, že rozhodne nič nepokazíte a outfit len oživíte.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom