5 zimných doplnkov, ktoré nesmú chýbať na vašom outfite

5 zimných doplnkov, ktoré nesmú chýbať na vašom outfite

Zima je už tu a presvedčili nás o tom prvé mrazy aj prvá nádielka snehu na celom Slovensku. Pre milovníčky trendy módy to znamená len jedno. Vytiahnuť zo skríň svoje najväčšie módne tromfy. Ktoré doplnky by rozhodne nemali chýbať na vašom tohtoročnom zimnom outfite? 

Kožušina 

Chcete zimnú bundu alebo kabát s kožušinou alebo bez? Či už sa vám tento doplnok páči alebo nie, k zime sa jednoducho hodí a vyzerá dobre takmer na každom outfite. Ak ešte nemáte doma bundu alebo kabát s kožušinou, je pravý čas to zmeniť. Vybrať si môžete napríklad z našej širokej ponuky nových kolekcií. 

Čiapka aj s ozdobou 

Čiapka nemusí byť len fádnou pokrývkou vašej hlavy, ktorá vás má ochrániť pred chladom. Dnes nájdeme na originálnych čiapkach rôzne motívy, mašle, plyšové gule a ďalšie doplnky, ktoré z obyčajnej čiapky spravia naozaj výnimočný kúsok. Nebráňte sa ani handmade produktom, ktoré budú vždy jedinečné. 

Šál v kontrastnej farbe 

Ak je celý váš outfit ladený do čiernej, šedej alebo tmavomodrej farby, šál si vyberte výrazne červený, ružový alebo oranžový! Skvele oživí váš outfit a rozžiari ho počas pochmúrnych zimných dní, ktoré ničia našu náladu. 

Rukavice 

Podobne ako čiapka, aj rukavice môžu byť originálne. V posledných trendoch sa zviazané rukavice nosia na krku ako doplnok (pamätáte si ešte na detské časy, keď ste si rukavice zväzovali dokopy?). Štýlové pletené rukavice dokážu oživiť každý jeden outfit. 

Zimný šperk 

Nezabudnite ani na najmenší detail vášho zimného vzhľadu. Malý šikovný šperk s chladným modrým kameňom dokonale podtrhne zimnú atmosféru. Nič však nepokazíte ani šperkom ladeným do červena, ten naopak pripomenie vianočnú náladu, ktorú všetci tak milujeme.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom