Aké sú fashion trendy tohto leta?

Aké sú fashion trendy tohto leta?

Leto je v plnom prúde a vy každý deň vyberáte nový outfit do práce, na party, na festival alebo na večernú prechádzku po pláži v obľúbenej dovolenkovej destinácii. Stále je ešte čas vybrať si nejaké nové kúsky a doplnky, v ktorých môžete tento rok zažiariť. Ktoré to budú a s ktorými rozhodne nič nepokazíte? 

Rozpustené vlasy 

Tento rok vládne účesom prirodzenosť. Stačí, ak vaše vlasy necháte slobodne viať vo vetre. Veľmi obľúbené sú aj farebné šatky a čelenky viazané na desiatky rôznych originálnych spôsobov. V kombinácii s letným outfitom z našej ponuky určite nešliapnete vedľa! 

60. roky 

Móda sa vraj vracia v určitých cykloch, ktoré môžu trvať desiatky rokov. Vždy sa však v nejakej len mierne zmenenej podobe, ktorá sa v podstate prispôsobuje aktuálnej dobe, trendom a možnostiam, vráti. Pozrite sa na fotky z Woodstock-u a na módu 60. Rokov. Zdá sa vám povedomá, aj keď ste vtedy nežili? Tieto kúsky sa opäť dostávajú do výkladov a následne aj do ulíc. 

Chlpaté papuče 

Videli ste už tento rok vonku dievčatá a ženy v papučiach, ktoré majú prednú pracku chlpatú ako pudlík? Opäť ide o nový, aj keď mierne extravagantný trend, ktorý sa opatrne dostával na police obchodov už minulé leto. Tento rok už kraľuje chodníkom po celom Slovensku. 

Šortky a dlhý rukáv 

Bláznivá kombinácia? Na leto vôbec! Vyberte si sexi plážové alebo rifľové šortky, v ktorých dokonale vynikne vaša postava a opálené nohy. V neskorších večerných hodinách, keď sa na party pri bazéne schladí, si pokojne vezmite mikinu s dlhým rukávom. S takouto kombináciou zaručene nič nepokazíte. 

Malé slnečné okuliare 

Pred pár rokmi dominovali letu obrovské slnečné okuliare, ktoré pripomínali oči muchy. Dnes sa zase vracajú malé modely, ktoré naopak pripomínajú skôr legendárne Lennonky. Opäť sa tak vraciame do spomínaných 60. Rokov, nemyslíte?


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom