Mikiny

Mikiny

4 DÔVODY PREČO ZARADIŤ ŠTÝLOVÚ MIKINU DO SVOJHO ŠATNÍKA

 

Mikina je jedným z univerzálnych kúskov, ktorý spoľahlivo objavíme v každom dámskom šatníku. Dnes ju máme možnosť spoznať v mnohých prevedeniach a je len na nás, či naša voľba padne na modely dlhého strihu, alebo dáme prednosť športovej klasike. Vo väčšine prípadov je mikina naším verným spoločníkom počas sychravých dní a máme tendenciu po nej siahnuť, keď sa chceme cítiť pohodlne. Nemali by sme však zabúdať na to, že schopnosti mikiny siahajú oveľa ďalej. Prezradíme Vám 4 dôvody, prečo je dobrý krokom zakomponovať štýlovú mikinu do svojho šatníka.

 

  1. Pohodlnosť

Nemohli by sme vynechať kľúčovú vlastnosť každej mikiny, ktorou pohodlnosť rozhodne je. Ak si naozaj potrpíte na svoj komfort siahnuť by ste rozhodne mali po niektorej z mikín s predĺženým strihom. V týchto modeloch spolu kráčajú štýl a pohodlie ruka v ruke. Trendy sivú mikinu s ružovými detailmi môžete kombinovať s obľúbenými modrými, ružovými, sivými i bielymi nohavicami. Vašim kombináciám nekladieme žiadne hranice.

 

  1. Otvorte si nové obzory v kombinovaní

Poznáte ten pocit, keď sa necítite na žiadny elegantný outfit? Jednoducho máte náladu uvoľniť sa a užiť si každý okamih z dňa. Vtedy prichádza čas na mikinu. Prečo by sa však počas týchto chvíľ mala z Vás stať sivá myška? Práve naopak – mikina Vám dáva možnosť zažiariť i počas týchto chvíľ. Zažiarte v žltej mikine kombinovanej s károvanou látkou v oblasti kapucne. Jednoduché basic kúsky Vám umožnia stať sa kráľovnou celého dňa.

 

  1. Štýlová ležérnosť

Ak by sme hľadali stelesnenie ležérnosti, mikina by sa rozhodne dostala na zoznam horúcich kandidátov. Po krásnej čiernej mikine so zaujímavou potlačou kvetov na kapucni môžete siahnuť práve vtedy, keď sa ležérnosť stala heslom Vášho dňa.

 

  1. Ikonický kúsok

Mikina rozhodne patrí medzi ikonické kúsky. Ak hľadáte mikinu, ktorá s jednoduchosťou doplní každý šatník, odporúčame dať prednosť tmavomodrej mikine krátkeho strihu so zaujímavými detailmi. S istotou dokážeme povedať, že i jednoduchý kúsok zakomponujete do nevšedných outfitov.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom