25.02.2020

5 vecí, ktorým sa v jarnom outfite vyvarujte

S príchodom jari opäť prichádza aj výmena našich outfitov. Niektoré zvyky zo zimného obdobia však dokážu pomôcť k vytvoreniu vtipných kombinácií, ktorým sa rozhodne chcete vyhnúť. Na čo si dať pozor pri prechode zo zimného šatníka na ten jarný? 

viac
25.01.2020

Prechodné bundy: Novinky v našom e-shope

Jar sa nezdržateľne blíži a my sme už naskladnili prvé kúsky z najnovšej jarnej kolekcie prechodných bundičiek. Na čo sa môžete v tomto roku tešiť a ktoré kúsky na vás rozhodne zažiaria na ulici aj v práci?  

viac
20.01.2020

Módne tipy pre jarnú sezónu 2020

Tohtoročná zima za nič nestojí a pomaly, ale určite sa nám blíži jar. My na Trendova.sk sme si toho vedomí a v tejto chvíli sme naskladnili nové kúsky vo všetkých jarných kategóriách. Vyzbrojte sa poriadnou dávkou nového trendy oblečenia z jarných kolekcií 2020. Na čo sa môžete tešiť? 

viac
21.12.2019

Novinky a výpredaj v našom e-shope

Cez vianočné sviatky a po nich sme si pre vás v našom e-shope prichystali niekoľko noviniek. Určite vás potešia aj skvelé zľavy na vybrané produkty, ktoré sú v našej ponuke už dlhšie. Doprajte si konečne vysnívaný kúsok za výhodnejšiu cenu. 

viac
21.11.2019

Ktoré materiály sa nemôžu sušiť v sušičke?

Sušička je bez debaty skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Najmä pri väčšom objeme prania nemusíte vešať bielizeň po šnúrach v byte aj na balkóne. Jednoducho ho vytiahnete už suché priamo zo sušičky a môžete ho vložiť rovno do skrine. Ktoré typy bielizne by ste však nemali nikdy sušiť? 

viac
25.10.2019

Správna starostlivosť o zimnú bundu: Dodržiavajte tieto zásady

Kúpili ste si novú zimnú bundu a nechcete si ju zničiť nesprávnym čistením? Spadli ste do špinavého snehu alebo sa bunda stala obeťou hier s vašimi deťmi? Prečítajte si naše tipy, ako zimnú bundičku udržať v dobrej kondícií a čomu sa pri jej čistení vyhnúť.

viac
21.09.2019

Už ste videli nové kabáty v našej ponuke?

Ak milujete kabáty, pravdepodobne si neviete predstaviť jeseň, zimu a jar bez toho, aby ste nejaký vytiahli zo svojej skrine alebo bez toho, aby ste si kúpili nový. Už ste videli našu najnovšiu kolekciu kabátov? Ak nie, je na čase napraviť to. 

viac
15.09.2019

Trendy mikina: Ideálny partner na jeseň aj zimu

Premýšľate nad kúpou novej mikiny? Chcete vo svojom šatníku kúsok, ktorý si môžete obliecť do práce, na vychádzku do mesta, na nákupy, ale aj len tak v nedeľu na pozeranie obľúbených seriálov? Keď si prezriete ponuku našich mikín, určite sa zamilujete. 

viac
28.08.2019

Aká kozmetika môže zničiť vaše obľúbené kúsky?

Niekedy sa jednoducho stane, že náš obľúbený kúsok padne za obeť nejakej nehode. Raz si ho prepálime na opekačke, inokedy nám ho zničia deti, ďalší raz pustíme zlý program na práčke a niekedy nás zradí aj vlastná kozmetika. Prečítajte si, ktoré prípravky môžu zničiť vaše oblečenie a ako ho prípadne…

viac
Zobrazujeme 9 z 9 článkov.
| 1|
Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom