Módne tipy pre jarnú sezónu 2020

Módne tipy pre jarnú sezónu 2020

Tohtoročná zima za nič nestojí a pomaly, ale určite sa nám blíži jar. My na Trendova.sk sme si toho vedomí a v tejto chvíli sme naskladnili nové kúsky vo všetkých jarných kategóriách. Vyzbrojte sa poriadnou dávkou nového trendy oblečenia z jarných kolekcií 2020. Na čo sa môžete tešiť? 

Obojstranná prechodná bunda 

V našej ponuke si môžete všimnúť obojstranné prechodné bundy, ktoré sú z jednej strany čierne, a z druhej strany ponúkajú skutočne sýte farby: Modrú, červenú a žltú. Môžete si tak vždy ráno vybrať, či máte náladu na farebný a veselý deň, alebo či radšej zvolíte čistú tmavú eleganciu. 

Trendy mikina s ružovým vnútrom 

Nové mikiny v našej ponuke majú hrejivú staroružovú, respektíve pudrovú podšívku. V kombinácii s moderným strihom vyzerajú tieto mikiny naozaj netradične. Zabudnite na nudné farby a tvary, túto sezónu môžete vytŕčať z davu v tom pozitívnom svetle. 

Kvetinové vzory 

Jar je spojená s prebúdzaním prírody a k tomu neodmysliteľne patria prvé kvety. O kvetinové vzory na tohtoročných mikinách (a nielen na nich) teda naozaj nie je núdza. Jednoduché motívy nájdete napríklad na rukávoch mikín, vďaka čomu celý dizajn kúskov dokonale osviežia. 

Jar patrí pruhom 

Pruhované vnútro kapucne vo vás vyvolá dojem obľúbeného námorníckeho motívu. Modro-biele alebo čierno-biele pruhy tak nemusia byť len zoštíhľovacím prostriedkom na vašej obľúbenej blúzke. Originálny dizajn na vašej kapucni dodá celému outfitu svieži nádych. 

Prezrite si celú našu ponuku 

Nezmeškajte našu jarnú ponuku a uchmatnite si prvé kúsky ešte dnes. Do nášho e-shopu neustále pribúdajú kolekcie nových trendy kúskov. Nakombinujte si dokonalý jarný outfit a vykročte do tejto sezóny s modelmi od Trendova.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom