Novinky a výpredaj v našom e-shope

Novinky a výpredaj v našom e-shope

Cez vianočné sviatky a po nich sme si pre vás v našom e-shope prichystali niekoľko noviniek. Určite vás potešia aj skvelé zľavy na vybrané produkty, ktoré sú v našej ponuke už dlhšie. Doprajte si konečne vysnívaný kúsok za výhodnejšiu cenu. 

Novinky v ponuke 

Do našej ponuky sme zaradili niekoľko trendy noviniek. Jednou z nich sú mikiny vo farbe camel hneď v troch rôznych farebných a strihových variantoch. Vyberte si vášho favorita a oblečte sa do tejto modernej farby. 

Podobne vás určite učaria aj ďalšie nové dámske mikiny, ktoré sa zase môžu pochváliť károvaným vzorom. Skvele sa hodia k rifliam aj legínam a nemusíte ich nosiť len doma alebo na šport. Ukážte sa svetu v novej trendy mikine. 

Dámske bundy za skvelé ceny 

Do tohtoročnej akcie sme vybrali celé DESIATKY moderných dámskych zimných búnd. Zistili ste, že potrebujete novú zimnú bundu a nestihli ste si ju kúpiť ešte pred sviatkami? Prezrite si našu akciovú ponuku a určite sa do niektorej zamilujete. 

Trendy mikiny 

Medzi zľavnenými produktami nájdete aj množstvo mikín, z ktorých ostalo už len zopár kúskov. Uchmatnite si ten svoj predtým, než sa definitívne vypredajú. 

 

Nenašli ste v akcii nič, čo by sa vám páčilo? Prezrite si celú našu ponuku najnovších kolekcií!


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom