Prechodné bundy: Novinky v našom e-shope

Prechodné bundy: Novinky v našom e-shope

Jar sa nezdržateľne blíži a my sme už naskladnili prvé kúsky z najnovšej jarnej kolekcie prechodných bundičiek. Na čo sa môžete v tomto roku tešiť a ktoré kúsky na vás rozhodne zažiaria na ulici aj v práci?  

Obojstranné dámske bundy 

Našej ponuke tento rok dominujú obojstranné bundy. Chcete mať v skrini univerzálneho pomocníka do premenlivého jarného počasia, ktorý vie meniť farby ako chameleón? Stačí si vybrať z troch nových modelov – čierno modrá, čierno–červená a čierno–žltá bunda vás jednoducho uchvátia. 

Kombinácia farieb  

Aj ďalšie naše modely vás prekvapia nádhernou kombináciou sviežich a sýtych farieb. Nemáte radi vyblednuté, ale naopak ani neónové farby? Tieto kúsky sú skvelým kompromisom medzi oboma variantmi. 

Koženkové bundy 

Koženkové bundy nie sú len pre motorkárky. Dokonale sa hodia k rifliam, ale aj do práce ako elegantnejší kúsok oblečenia. Ochránia vás pred vetrom aj dažďom a budú vám spoľahlivo slúžiť celé roky. Koženkové bundy dodnes nevyšli z módy. 

Komfort v každom počasí 

Jarné počasie je skutočne nevyspytateľné. Ísť ráno do práce v zimnej bunde a poobede sa potiť a ťahať ju so sebou nie je nič neobvyklé. Kvalitná prechodná bunda z našej ponuky vám poskytne tepelný komfort počas celého dňa – moderný strih je už len príjemný bonus. 

Prezrite si celú našu ponuku 

Prezrite si, prosím, celú ponuku našich prechodných bundičiek, ktorú neustále aktualizujeme. Vyberte si model, ktorý sa vám najviac páči a vychutnajte si túto jar v novej trendy bundičke.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom