Už ste videli nové kabáty v našej ponuke?

Už ste videli nové kabáty v našej ponuke?

Ak milujete kabáty, pravdepodobne si neviete predstaviť jeseň, zimu a jar bez toho, aby ste nejaký vytiahli zo svojej skrine alebo bez toho, aby ste si kúpili nový. Už ste videli našu najnovšiu kolekciu kabátov? Ak nie, je na čase napraviť to. 

Hrejivá podšívka 

Niektoré kúsky z našej ponuky vás zaujmú mäkkou a hrejivou podšívkou, vďaka ktorej sa budete v kabátiku cítiť prijemné aj počas tých najchladnejších dní. Tepelný komfort je jednou zo základných podmienok, ktoré musí dobrý kabát jednoducho vždy spĺňať. 

Elegantný vzhľad... 

Kabáty sú na rozdiel od búnd o niečo viac elegantné. Viac sa hodia na spoločenské udalosti v prípade, že si chcete niečo prehodiť cez šaty počas presunov medzi autom a divadlom alebo sálou, kde sa koná ples či iná spoločenská udalosť. 

... ale aj športový strih 

Niektoré z našich kúskov však už na prvý pohľad pôsobia športovým dojmom a vy sa nemusí báť obliecť si ich k rifliam a teniskám. Ak máte cit pre módu, dokážete aj so športovým kabátom vyčarovať ten najoriginálnejší outfit. 

Nenosíte kabáty? Prezrite si naše bundy 

Ak kabáty predsalen nie sú práve vašou doménou, preskúmajte našu ponuku prechodných a zimných búnd. Aj medzi nimi nájdete množstvo elegantných a športových kúskov, z ktorých si zaručene vyberiete parťáka na túto zimu. 

Užívajte si zimu TRENDOVO 

Cíťte sa vždy trendovo v novom kabáte alebo bunde z našej ponuky. Garantujeme vám spokojnosť s objednávkou. Nezabudnite, tovar máme skladom a čím skôr si nové kúsky objednáte, tým skôr sa z nich môžete tešiť! 


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom