S čím najlepšie zladíte koženkovú bundu?

S čím najlepšie zladíte koženkovú bundu?

Koženkové bundy patria medzi evergreeny, ktoré pravdepodobne nikdy nevyjdú z módy. Nie vždy sa však hodia k zvyšku nášho outfitu a pôsobia skôr rebelsky než elegantne. Ako dobre zladiť koženkovú bundu s ostatnými doplnkami a vytvoriť si tak naozaj chic look? 

Rifle 

Ku koženkovým bundám sa vždy jednoznačne hodili štýlové rifle, ideálne s veľmi úzkym strihom. Ak na nich navyše máte nejaký zaujímavý patent alebo nášivku, vyniknú oveľa viac. Nič nepokazíte ani dierou na kolene, ktorá ešte viac podčiarkne rebelský vzhľad celého tohto outfitu a pravdepodobne aj vašej osobnosti. 

Károvaná košeľa 

Pod koženkovou bundou vám môže pokojne vykúkať červená, modrá alebo zelená károvaná košeľa, aké nosia hipsteri. Vôbec sa nebojte toho, že je košeľa dlhšia a vykukuje vám spod bundy aj nad zadkom. Môžete to nechať tak, alebo si ju zapraviť do nohavíc. Oba spôsoby sú úplne v poriadku. 

Výrazná čelenka 

Výrazná a široká šatka uviazaná ako čelenka s veľkým uzlom na boku čela vám dodá feeling 50-tych rokov a amerického západu, ktorý je ako vystrihnutý z filmu Pomáda. Ak ju navyše skombinujete s výrazným červeným rúžom, určite vzbudíte zvedavosť u okoloidúcich. 

Rebelantské šperky 

Vybíjaný náramok alebo menej elegantný náušnice sú presne tie doplnky, ktoré hľadáte. Nebojte sa, na ženskosti vám rozhodne neuberú, vyrábajú sa aj ženské modely ktoré dokonale zapadnú do vášho outfitu, ale podtrhnú aj vašu ženskú stránku. 

Topánky na platforme 

Je jasné, že k takémuto outfitu sa nehodia lodičky ani balerínky. Zvoľte skôr čižmy alebo topánky s mužským vzhľadom. Nič nepokazíte ani elegantnejším kúskom, ktorý zdobí napríklad zaväzovanie a je vyvýšený na platforme. Ak s tým nemáte problém, pokojne si vyberte nejaké vkusné dámske kanady.


Doprava zdarma
od 75.00 €
Viac ako 360 výdajných miest na SK
Dodanie tovaru
do 24-48 hodín
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Špeciálne zľavy a akcie
Všetky produkty
máme skladom